V nabídce Ryanairu se objevily výhodné letenky z Prahy do Dublinu na konec roku. Cena je samozřejmě vyšší než v “normální” termíny, ale na ideální datum 31.12. – 1.1. je skvělá a s případným nákupem dlouho neváhejte. V obou směrech zbývají poslední 4 místa a určitě během pár minut zmizí. Přílet do Dublinu je ideálně ve 13:15, takže budete mít čas i na prohlídku města. Odlet je pak 1. ledna v 12:05. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací a ubytování bude na Silvestra ještě dražší, než normálně. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. ubytování musí být dražší cca 2000Kč a slevu může využít kažý ve skupině.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky zarezervujte přímo na stránkách Ryanair v termínu 31. prosince – 1. ledna. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Dublinu na Silvestra
Levné letenky do Dublinu na Silvestra

 

 

Pro nejrychlejší! Silvestr v Dublinu z Prahy za 2380Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!