Skvělé kombinace letenek můžete využít k oslavě Silvestra v Dublinu. Cena je samozřejmě vyšší než v “normální” termíny, ale na ideální datum 31.12. – 1.1. je vyloženě úžasná a s případným nákupem dlouho neváhejte. V obou směrech zbývají poslední 4 místa a určitě během pár minut zmizí. Přílet do Dublinu je ideálně ve 13:15, takže budete mít čas i na prohlídku města. Odlet je pak 1. ledna v 10:55. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech.

 

Auto si můžete půjčit přes Rentalcars. Počítejte s tím, že se jezdí vlevo a lepší je tak automatická převodovka. Alternativou pro ty, co si nechtějí půjčovat auto, mohou být organizované výlety z Dublinu na nejzajímavější místa.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. ubytování musí být dražší cca 2000Kč a slevu může využít kažý ve skupině.

 

 

Letenky tam zakupte na 31. prosince u Ryanairu. Letenky zpět na 1. ledna na aerlingus.com. Před zakoupením ověřte platnost obou a nakupte je hned za sebou, at vám jedna mezitím nezdraží.

 

Pro nejrychlejší! Silvestr v Dublinu z Prahy za 2300Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!