Pro nejrychlejší: Sicílie na 8 dní za 2940Kč! (letenky + ubytování)

Pro nejrychlejší: Sicílie na 8 dní za 2940Kč! (letenky + ubytování)

Levných letenek do Palerma využijeme k našemu dnešnímu druhému levnocestovatelskému tipu. Spojil jsem je pro názornost s hotelem v Palermu, ale berte to spíš jako inspiraci a naplánujte si tedy ubytování dle svých preferencí. Průvodce po Sicílii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Sicílii naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Auto si můžete půjčit přes Rentalcars přímo na letišti.

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte spočítat všechny náklady, v tomto případě zejména cestu z/na letiště a případný pronájem automobilu. S případným nákupem si pospěšte za nejnižší cenu zbývá 5 letenek.

Letenky rezervujte na trase Nuremberg – PalermoNuremberg přímo u dopravce Ryanair.com za 39,2€ na 18. – 25. října

Letenky na Sicílii
Letenky na Sicílii

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

Všechny hotely v Palermu na tento datum, naleznete zde. Dobře pak v poměru cena/kvalita vychází např. tento hotel za 3820Kč/8 dní/osoby.

Levnější alternativou pak může být využítí naší slevy a ubytovat se přes Airbnb.