Akce letecké společnosti Volotea na letenky z Prahy do Cagliari můžete využít k levné dovolené na Sardínii. Termínů je za podobnou cenu více, ale já pro názornost vybral ideální prodloužený víkend čtvrtek – neděle. Sardínii osobně považuji za jednu z nejlepších dovolenkových destinací v Evropě – nabídne krásné pláže, možnost výletů a stále je trochu stranou masového turismu. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, našeho průvodce “Jak levně na Sardínii” pak zde.  Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Sardínii přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, doporučil bych ji i na výlet s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i ubytování. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte ani pokud jste sváteční řidič, cesty jsou kvalitní, provoz mírný a pravidla se celkem dodržují :).

 

Všechna ubytování na Sardínii v tento datum, naleznete zde. Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a zvolit Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky zarezervujte přímo na Volotea.com na datum 1. – 4. srpna. Termínů je tam více, letět za podobnou cenu se dá i na týden. Ale s nákupem si musíte pospíšit, v mnou uvedeném termínu zbývá v tuto chvíli 5 letenek. Cena na náhledu je za 2 osoby.

 

Pro nejrychlejší: Sardínie z Prahy o letních prázdninách v prodlouženém víkendu za 1850Kč!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!