V nabídce Ryanairu se objevily velmi zajímavé letenky do Paříže z Bratislavy za 38,2€, tedy zhruba 1000Kč. Cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky i příruční zavazadlo. Letenky ale zbývají za nejnižší cenu jen 3 a tak je nutné si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, hlavně ubytování a cesty z letiště do centra Paříže a opačně. Letenky představují jen část nákladů a je třeba s tím počítat. Doporučoval bych tento tip jen těm, co mají Bratislavu blíže, než Prahu. Letenky z Prahy do Paříže jsou sice dražší, ale zase ušetříte na dopravě z/na letiště v Paříži.

 

Co se ubytování týká, všechny hotely na toto datum naleznete zde. Doporučoval bych ale bud vybírat ty s lepším hodnocením, nebo využít naší 725Kč slevu a ubytovat se přes AirBnb. Ty nejlevnější hotely jsou často pro hodně nenáročné a ve čtvrtích, ze kterých nemusíte mít moc dobrý pocit :). Lepší je tedy vzít AirBnb někde v centru za podobnou cenu, nebo si vybrat lepší hotel.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Paříž – Bratislava za cca 1000Kč zarezervujte na 10. – 14. října přímo na stránkách Ryanair.com

 

Letenky do Paříže
Letenky do Paříže

 

 

 

Pro nejrychlejší: Paříž z Bratislavy za 1000Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!