V nabídce Ryanairu se objevily akční letenky z Bratislavy na Korfu za skvělých 520 Kč. Pokud tyto letenky spojíte s  ubytováním, dostanete se na částku 2000 Kč za 8denní dovolenou. V květnu vás na Korfu přivítají velmi příjemné teploty vhodné k pěším výletům a poznávání tohoto nádherného „nejzelenějšího ostrova Řecka“.  S naplánováním celé cesty vám pomůže náš ebook “Jak na Korfu levně“. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem, platnost bude v minutách.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před cestou si nezapomeňte alespoň orientačně spočítat veškeré náklady, tedy dopravu z/na letiště, ubytování, stravu atd. Pokud si ostrov budete chtít projet, auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, zejména kvůli nízké ceně. Ubytování si ale samozřejmě vyberte dle svých preferencí.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Bratislava–Korfu–Bratislava na termín 14. – 21. května rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy od nich získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu na Korfu, na stejnou situaci si dejte pozor i při návratu do Bratislavy.

 

Pro nejrychlejší: Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2000 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!