Letecká společnost Ryanair dnes nabízí letenky z Krakova na Tenerife a zpět za cca 1700Kč, čehož můžete využít k levné dovolené na Kanárských ostrovech. Opět jsem nevybíral nejlevnější ubytování, ale rozumný poměr ceny/kvality a tak pokud byste preferovali nízkou cenu, dá se dostat ještě o několik stokorun níže. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Krakova, dopravu na Tenerife, stravu atd. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, za nejnižší cenu zbývají poslední 4 letenky.

 

Auto na Tenerife si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde, já pro názornost vybral toto ubytování. Pokud preferujete All Inclusive, všechny hotely naleznete zde. Ceny začínají na 9670Kč/5 dní/2 osoby, tedy 4830Kč za osobu. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Krakov – Tenerife – Krakov rezervuje na Ryanair.com v termínu 7. – 11. ledna. Alternativně můžete koupit letenky přes českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jeho provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Letenky z Krakova na Tenerife
Letenky z Krakova na Tenerife

 

 

 

Pro nejrychlejší: Kanárské ostrovy na 5 dní se snídaní za 3280Kč (či za 6550Kč s ALL INCLUSIVE)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!