V nedělní večer tu máme tip na velmi levné letenky do skotského Edinburghu. Odlétat budete z Prahy, není tak nutné jezdit za hranice. Letenky jsou aktuálně dostupné za 658 Kč, za tuto cenu ale zbývají pouze poslední 3 místa. S nákupem tak opravdu neotálejte, cena se brzy zvýší. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z/do výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si i tak raději propočtěte všechny náklady. Skotsko není zrovna nejlevnější destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Auto si případně můžete zamluvit na RentalCars. Jídlo nakupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a při vhodném výběru se dá najíst i za podobné částky jako v ČR.

 

Ubytování můžete klasicky hledat na Bookingu. Přijatelnější ceny však často najdete na Airbnb, přičemž ještě více ušetřit můžete využitím naší slevy na vaše první ubytování.

 

 

Letenky na trase Praha–Edinburgh–Praha na termín 19. do 21. listopadu rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce – bude to sice o pár korun dražší, ale dostanete zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte také tento web. 

 

Letenky Edinburgh
Letenky Edinburgh
Pro nejrychlejší – Edinburgh z Prahy za 658 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!