Tímto akčním tipem vám dokážeme, že dovolená u moře opravdu nemusí stát celé mění. Jestliže si tedy chcete užít dovolenou za pár korun, přitom v krásném prostředí řeckého ostrova Korfu, pak čtěte dále. Aktuálně vám přinášíme nabídku, kdy na hlavu utratíte pouhých 3240 Kč. A to se podle nás více než vyplatí. Před odletem na Korfu si určitě přečtete našeho podrobného průvodce. Veškeré zájezdy na Korfu pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně můžete na řecké ostrovy vycestovat bez jakéhokoli omezení. Vaší jedinou povinností je vyplnit online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Na základě tohoto formuláře vám bude na email zaslán QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. 

Odlet je však více jak za měsíc, proto pečlivě sledujte aktuální dění. Do té doby se situace může ještě výrazně změnit. Tento tip tedy určujeme i těm, kteří nemohou řešit dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Na akční cenu 3240 Kč se dostanete v případě, že vyrazíte ve čtyřech. Ušetříte tak nejen na ubytování, ale také na zapůjčení auta, které vám značně ulehčí dopravu po ostrově. 

 

Pro akční dovolenou jsme tedy pro vás vybrali toto jednoduše, ale hezky vybavené ubytování na Airbnb. Využijete-li tohoto odkazu, získáte na něj slevu 650 Kč, místo 7200 Kč (1800 Kč/osoba/8 dní) tedy zaplatíte pouze 6550 Kč (1678 Kč/osoba/8 dní). 

Jestliže by vám nevadilo si za ubytování připlatit, pak by se vám mohlo zalíbit toto ubytování za 11 400 Kč (2850 Kč/osoba/8 dní). V případě, že by vám nevyhovovalo ani jedno z ubytování, nebo si zkrátka tak nepotrpíte na low-cost cestování, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde

 

K ceně letenek a ubytování však dále nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to zejména stravování, letištní transfery nebo již zmíněné zapůjčení auta. Určitě neopomeňte ani cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 22. – 29. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair >> 

Jestliže vás nabídka zaujala, určitě neváhejte a využijte jí. Aktuálně je to snad nejlevnější možnost, jak strávit během hlavní sezony dovolenou u moře! 🙂 

Akční letenky na Korfu
Nejlevnější prázdninová dovolená na Korfu z Prahy. 8 dní za 3240 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!