Rádi byste v roce 2022 navštívili jedno z nejmodernějších měst světa? Do Dubaje si nově můžete zaletět přímým letem z Vídně. Zpáteční letenky z Vídně za cenu od 2 750 Kč pořídíte hned v několika termínech, například 28.2. – 2.3.2022. Nejlevnější ceny získají členové slevového klubu Wizz Discount Club, ostatní si budou muset za letenky lehce připlatit. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci  zdarma, ve kterém najdete spoustu užitečných tipů pro vaši cestu. Pokud vás Dubaj láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Spojených arabských emirátů se cestující musí prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 48 hodin). Vstup bez karantény je možný i do Emirátu Abu Dhabi a je podmíněn seznamem „zelených zemí,“ na kterém se aktuálně nachází i ČR . Více informací najdete na stránkách ministerstva.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například cestu do Vídně, letištní transfer v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň – Dubaj – Vídeň například v termínu 28.2. -2.3. 2022 pořídíte u letecké společnosti Wizz Air, alternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce. 

Nejlevnější letenky z Vídně do Dubaje od 2750 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!