Neradi se spoléháte na cestovní kanceláře? Zaleťte si na Sicílii na vlastní pěst! Poletíte přímým letem z Prahy, časy letů tam i zpět jsou ideální. Cena zpátečních letenek začíná na 808 Kč se členstvím Wizzair. Pokud plánujete služby aerolinky Wizzair využít vícekrát, pak nad členstvím zauvažujte určitě. Letenky se ale vyplatí i bez členství, pořád budou výrazně nižší než je jejich běžná cena o letních prázdninách. My jsme vybrali termín v polovině července, pokud vám nevyhovuje, dají se najít další jen o pár desítek korun dražší. Před odletem si pročtěte informace v online průvodci po Sicílii, který vám usnadní plánování. Zájezdy na tento italský ostrov přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU:  Pro vstup do Itálie aktuálně potřebujete negativní PCR nebo antigenní test ne starší než 48 hodin. K tomu musíte vyplnit formulář. Podrobnosti najdete v cestovatelském semaforu.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou uzavřete cestovní pojištění. Po EU sice případně můžete cestovat pouze s kartičkou pojištěnce, ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>. 

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před zakoupením letenek si i přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady na dovolenou včetně ubytování, jídla a dopravy. Pokud si ostrov budete chtít projet (což 100% doporučujeme), auto si rezervujte předem zde.

 

Všechna dostupná ubytování najdete na Bookingu. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

 

Letenky Praha–Catania (Sicílie)–Praha například na termín 13. až 20. července rezervujte na stránkách Wizzair. Alternativně můžete letenky zakoupit také u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy  získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky na sicílii v červenci 2021
Letenky z Prahy na Sicílii v červenci, Wizzair
Nejlevnější letenky z Prahy na Sicílii o letních prázdninách od 808 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!