Naplánujte si letní dovolenou v Barceloně! Díky akčním letenkám od letecké společnosti Vueling se do Barcelony můžete podívat za skvělou cenu 1070 Kč za zpáteční letenku. S nákupem však neotálejte! K dispozici je za tuto cenu pouze několik termínů v srpnu, září a říjnu. S plánováním vám jistě pomůže online průvodce Španělskem, kterého si zdarma můžete přečíst na tomto odkazu.

INFORMACE KE KORONAVIRU: Cestující do Španělska mají povinnost vyplnit tento online formulář, který je nutné odeslat maximálně 48 hodin před odletem. Dále je nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu, který nesmí být starší 72 hodin. Děti do 6 let se testovat nemusí. 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme přečíst  tento podrobný návod >>.

K ceně letenek si dále připočítejte i náklady na letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění. Přehledné online srovnání cestovního pojištění naleznete zde.

Ubytování můžete zařídit přes Booking. Pokud preferujete ubytování v soukromí, můžete ubytování zakoupit přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Barcelona – Praha pořídíte prostřednictvím tohoto odkazu. K dispozici je za cenu 1070 Kč pouze několik posledních termínů, proto s nákupem určitě neotálejte.

Nejlevnější letenky z Prahy do letní Barcelony za 1070 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!