Milujete akční nabídky a zároveň je vaší velkou vášní cestování na vlastní pěst? Potom je právě pro vás následující tip, ve které si ukážeme, jak si za pár korun zaletět do Turecka. Zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu za 1190 Kč pořídíte u aerolinky Pegasus Airlines. Pro získání této akční ceny je potřeba být členem programu BolBol, bezplatnou registraci můžete provést například hned s prvním nákupem. Letenky za nejnižší ceny pořídíte v období od letošního listopadu do března příštího roku. Akce je časově omezená, lety je nutné zakoupit nejpozději zítra. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Istanbulu přes cestovní kanceláře naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: S platností od 1.6.2022 byla zrušena všechna omezení, která souvisela s pandemií Covid-19. Do Turecka tak můžete vyrazit bez kontrol i potvrzení o bezinfekčnosti. Před odletem se informujte o aktuálních podmínkách pro vstup do země na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete cestovat i mimo Istanbul, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Istanbul–Praha, v mnoha termínech od listopadu 2022 do konce března 2023, rezervujte na stránkách leteckého dopravce Pegasus >> 

Nejlevnější letenky z Prahy do Istanbulu za 1190 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!