Je Barcelona na vašem seznamu destinací, které nutně potřebujete navštívit? Potom věnujte pozornost našemu dnešnímu tipu. Nízkonákladová aerolinka Ryanair uvolnila zpáteční lety z Prahy v termínu 17.1. – 19.1.2022 za 858 Kč! To už je skvělý základ pro vaši dovolenou. Zbytek pobytu si naplánujete podle sebe, záleží pouze na vás, jakému programu dáte přednost. Toto období bude ideální na toulky po městě. Nezapomeňte navštívit věhlasnou Sagrada Família, Park Güell, nebo muzeum slavných Picassových děl. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci Barcelonou. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy do Barcelony najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud plánujete pokračovat i dále mimo Barcelonu, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na leden příštího roku a do té doby se může leccos změnit, doporučujeme proto volit takové ubytování, které umožňuje storno zdarma.

Letenky na trase Praha – Barcelona – Praha v termínu 17.1.  – 19.1. 2022  zakoupíte na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky pořídit i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce. 

Nejlevnější letenky z Prahy do Barcelony za 858 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!