Chcete za cestu do katalánského centra cestovního ruchu a zábavy ušetřit co nejvíce, zároveň však chcete výlet spojit s cestováním po okolí? Pak by vám neměly uniknout akční letenky společnosti Ryanair za skvělých 718 Kč! Za tuto cenu zakoupíte zpáteční letenku přímo z Prahy, a to v termínu 8. – 17. září. Budete tak tedy mít dostatek času prozkoumat nejen Barcelonu samotnou, ale i okolní letoviska. Inspiraci na výlety pak můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Španělska je nutné vyplnit online formulář (naleznete zde). Jelikož je však Španělsko od 24. srpna zařazeno na seznam rizikovějších států, je nutné po návratu do Čech podstoupit test na koronavirus a jeho výsledek nahlásit nejpozději 72 hodin po příletu na hygienické stanici. Jestliže test nepodstoupíte, je nutné nastoupit do karantény. Do odletu však stále několik dní zbývá, sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Za letenku sice ušetříte, jelikož se však jedná o větší časový rozptyl, je nutné počítat i se zbylými náklady na celou dobu dovolené, a to zejména stravování a ubytování, případě pak doprava na místě a letištní transfery. Určitě také nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si pak můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně pak můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha v termínu 8. – 17. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky do Barcelony s odletem z Prahy
Nejlevnější letenky z Prahy do Barcelony za 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!