Ryanair právě zlevnil své letenky z Prahy do Zadaru na úžasnou cenu 389Kč. Za letenky tam i zpět tak utratíte pouze 778Kč (včetně všech poplatků). K dispozici je více termínů, včetně prodlouženého víkendu sobota – středa. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem, jde o nejlevnější letenky z Prahy do Chorvatska, na které jsme kdy upozornili :). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska přes cestovní kancelář, naleznete zde. Pokud nebudete chtít zůstat pouze v Zadaru, ale navštívit i další místa, tak doporučujeme využít našeho cestovního průvodce po Chorvatsku.  

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak si jistě přečtěte nás podrobný návod, jak na to. Najdete ho zde. 

 

Před nákupem letenek nezapomeňte udělat cenovou kalkulaci celé cesty. Nezapomeňte na ceny transferu z/na letiště, jídla či zapůjčení auta. 

 

Ubytování si můžete rychle a jednoduše zarezervovat na Bookingu. Můžete také využít naši slevu 725Kč na první ubytování přes Airbnb dražší 2000Kč.

 

 

Letenky Praha – Zadar – Praha rezervujte přímo na stránkách společnosti Ryanair například v termínu 6. – 10. dubna. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce. Letenka vás sice přijde o pár korun dráž, ale za to dostanete zákaznický servis v češtině a podpoříte také pár korunami tento web. 

 

Nejlevnější letenky z Prahy do Chorvatska za 778Kč! (letenky tam i zpět, včetně poplatků)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!