Pouze pro nejrychlejší přinášíme tip na levné letenky s nízkonákladovou aerolinkou Ryanair na ostrov Lanzarote. Odlet je z dobře dostupné Bratislavy a pobyt si můžete užít na přelomu listopadu a prosince, v termínu 27.11. – 11.12.2021. Cena za zpáteční let je 1 600 Kč, včetně letištních tax a poplatků. Lanzarote je jedním z Kanárských ostrovů a je vyhledávaný nejen pro nádherné písečné pláže, ale i nespoutanou přírodu. Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Lanzarote . Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou uvolněny na dlouhé časové období dopředu a nikdo zatím neví, jaká pravidla budou v době odletu aktuálně v platnosti. Prozatím platí, že Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář Nezapomeňte, že odlet je z Německa a před cestou se rovněž informujte, jaké povinnosti musíte splnit pro vstup do země. Aktuálně platné podmínky naleznete na tomto webu.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště v Bratislavě, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Kanárských ostrovech můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Bratislava–Lanzarote–Bratislava v termínu 27.11. – 11.12.2021 můžete rezervovat na stránkách dopravce Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Nejlevnější letenky na Lanzarote přímým letem z Bratislavy za 1600 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!