pixabay, 20/8/2020, aljaska

Navštivte divokou Aljašku díky výhodným letenkám z Německa! Pokud se Aljaška nachází na seznamu vašich vysněných destinací, určitě vám padne do oka náš dnešní tip na letenky. Do největšího města Anchorage se můžete vypravit z německého Mnichova či Drážďan za cenu 11 990 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíte v termínech od dubna do května 2023.  Aljaška je rájem pro všechny cestovatele, kteří rádi poznávají přírodu, jezera a divoké hory. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete se do Ameriky  vydat i s cestovní kanceláří. Nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné.  Aktuálně pro cesty USA platí, že všichni cestující musí mít potvrzení o platném očkování. 

<

TIP PRO VÁS: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Před cestou si budete muset vyřídit i cestovní vízum ESTA. Lze jej zařídit pohodlně online, a to přes tento odkaz. 

Před nákupem letenek si nezapomeňte spočítat náklady na celý výlet, cestování na Aljašku není zrovna nejlevnější záležitost. Největší položkou bude ubytování, stravování i doprava na místě. Prohlédněte si proto nabídku půjčoven automobilů na Rentalcars. V žádném případě pak nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking

Zpáteční letenky z Mnichova do Anchorage během dubna a května pořídíte na stránkách ověřeného českého prodejce >> 

Zpáteční letenky z Drážďan do Anchorage během dubna a května 2023 můžete zakoupit zde >> 

Nejlevnější letenky na Aljašku z Drážďan či Mnichova za 11990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *