Láká vás dovolená v Egyptě, ale nevyhovuje vám žádná z nabídek cestovních kanceláří? S naším tipem si můžete pobyt naplánovat přesně dle svého gusta. Základem vám budou levné letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu, které u leteckého dopravce WizzAir pořídíte za pouhých 550 Kč. Cena je platná za zpáteční let a podmínkou je členství ve WizzAir Clubu, i bez něj se však pořád jedná o skvělou nabídku. Termín odletu je 25.1. – 8.2.2022, ale na výběr jsou i některá další místa za podobnou, nebo jen o něco málo vyšší cenu. Šarm aš-Šajch je vyhledávaným turistickým cílem a to nejenom pro milovníky potápění. Rady a tipy na výlety najdete v našem podrobném průvodci po Egyptě zdarma! 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Letenky jsou až na leden a do té doby se ještě může spousta věcí změnit. Doporučujeme vybírat takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno rezervace.

Letenky na trase Vídeň – Šarm aš-Šajch – Vídeň například v termínu 25.1. – 8.2. 2022 zakoupíte na stránkách Wizz Air. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce. 

Nejlevnější letenky do Egypta z Vídně od 550 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!