I náš další dnešní tip potěší cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst! Tentokrát se můžete vydat s akčními letenkami od společnosti Wizz Air do Dubaje. Zažijte ruch jednoho z nejmodernějších velkoměst světa! Letenky pořídíte například v termínu 12.9. – 19.9. 2021 z maďarské Budapešti. Cena pro členy programu Wizz Discount Club je 1440 Kč za zpáteční let. Nečlenové si musí připlatit, ale letenky jsou stále za úžasnou cenu, a to 1810 Kč. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Dubajem, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých informací. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně při cestách do Spojených arabských emirátů je nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72  hodin).  Doporučujeme sledovat stránky ministerstva

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Budapešť – Dubaj – Budapešť  například v termínu 12.9. – 19.9. 2021 pořídíte na stránkách letecké společnosti Wizz Air. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Nejlevnější letenky do Dubaje z Budapešti od 1440 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!