Rádi cestujete na vlastní pěst? Pak vás určitě zaujme dnešní akce na letenky od letecké společnosti Ryanair! Díky této akci se můžete například podívat do chorvatského Zadaru. Zpáteční letenky z Prahy v termínu 28.9. – 7. 10. 2021 pořídíte na stránkách společnosti za cenu 670 Kč. Inspiraci pro vaši cestu můžete najít v našem podrobném průvodci Chorvatskem.  Pokud se přeci jen na individuální cestování necítíte, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. musí čeští občané při cestách do Chorvatska předložit platný digitální EU COVID certifikát. Pokud jej nemají, musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek. Cestující bez COVID certifikátu musí předložit na hranicích potvrzení o negativním výsledku PCR testu (ne starší 72 hodin od odběru) nebo negativním výsledku antigenního testu (ne starší 48 hodin od odběru). Další možností je prokázat se první dávkou očkování, pokud od jejího podání uběhlo 22 dní (ne déle než 42 dní) či potvrzením o úplném očkování, pokud od druhé dávky uběhlo 14 dní.  Doporučuje se, aby cestující vyplnili příjezdový formulář EnterCroatia. Výjimku mají děti do 12 let, jejichž rodiče splňují alespoň jednu z podmínek. Podrobné informace můžete sledovat zde

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i mimo město Zadar, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Zadar – Praha například v termínu 28.9. – 7.10.2021  můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Nejlevnější letenky do Chorvatska z Prahy za 670 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!