V červnu se do Chorvatska můžete dopravit letadlem za bezkonkurenční cenu. Zpáteční letenky s odletem z Prahy na námi vybraný termín od 8. do 12. června aktuálně pořídíte za 1 068 Kč. Vaším cílem se stane oblíbený Zadar, který vás oslní příjemným počasím, historickými památkami i letní atmosférou. V okolí města navíc najdete hned několik zajímavách cílů k výletům. Inspiraci načerpáte v online průvodci po Chorvatsku zdarma. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Chorvatska je aktuálně třeba absolvovat PCR test NEBO antigenní test (pozor, uznávají se pouze ty uvedené na tomto seznamu) NEBO předložit doklad o ukončeném očkování NEBO předložit pozitivní test, který dokládá prodělání onemocnění covid -19 v posledních 11 až 180 dnech. Dané podmínky zatím platí do 31. května, mohou se tedy ještě změnit.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod k individuálnímu cestování >>.

 

Před odletem si určitě nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Při cestách po EU to sice není povinnost, ale je to jistota. V době koronavirové to platí víc než kdy jindy. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  Než zakoupíte letenky, spočítejte si předběžnou cenu celé dovolené. Nezapomeňte započítat transfer z/na letiště, stravování, ubytování nebo zapůjčení auta (které vám doporučujeme řešit předem online přes Rentalcars).

 

Všechny volné hotely v Zadaru na daný termín naleznete zde. Další možností je registrace na Airbnb přes tento odkaz a následně využití slevy na první pobyt.

 

 

Letenky na trase Praha–Zadar–Praha na termín 8. až 12. června rezervujte na webu společnosti Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce – bude to sice o něco dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky zadar červen 2021
Levné letenky do Zadaru (Chorvatsko), červen, Ryanair
Nejlevnější letenky do Chorvatska z Prahy za 1068 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!