Na trhu se objevily zlevněné letenky na Mallorku. Odlet je z Bratislavy, cena je za letenky tam i zpět a v ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo. Inspirací k této dovolené vám mohou být cestopisy našich čtenářů. Mallorka je na individuální turistiku velmi jednoduchá a tak bych ji doporučil i začínajícím cestovatelům. Zvýšenou pozornost věnujte ale cenám ubytování, Mallorka je top destinací, většina kapacit je přes prázdniny vyprodána a co zbývá, je dosti drahé. Dá se to vyřešit hledáním ubytování na místě, případně nějak alternativně (stan, Airbnb), ale je s tím zkrátka třeba počítat před zakoupením letenek. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde. Využít můžete takého našeho průvodce “Jak levně na Mallorku“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na Mallorku nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Stejně tak žádné očkování není potřeba. Jde o bezpečnou destinaci, doporučil bych ji i na výlet s dětmi.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i ubytování. To je zvlášt o prázdninách poměně drahé. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking.  Alternativně můžete využít naší slevu 750Kč na první ubytování a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky zakupte na přímo na Etravelu.

 

Nejlevnější last minute letenky z Bratislavy na Mallorku za 990Kč! (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)
Štítky:

2 komentáře u „Nejlevnější last minute letenky z Bratislavy na Mallorku za 990Kč! (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)

 • 8.8.2018 (11:00)
  Trvalý odkaz

  Chtěla jsem se zeptat, kde je možné stanovat na Mallorce?

  Reagovat
  • 11.8.2018 (16:25)
   Trvalý odkaz

   V kempech, případně u někoho. Nějaké nabídky zahrad jsem zahlédl i na Airbnb. Případně někde stranou lidí, ale to chce určitě s rozumem – nerozdělávat ohen, nedělat nepořádek atd. Kamrád takhle jezdí a i na Mallorce se to dalo.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!