Revolut karta s bonusem 300 Kč

Možná jste už také zaslechli o kartě Revolut, která je skvělým řešením směny peněz na cesty. Sám jsem tomu dlouho odolával a používal kartu od Equabank, která nabízí účet zdarma a výběry všude ve světě za 9 Kč. Kurz přitom není přehnaně nevýhodný a v době, kdy jsem si ji pořizoval, to byla skvělá volba. 

 

Tip: Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, obdržíte 300 Kč zdarma!

 

Nyní jsem ale neodolal, Revolut si pořídil a musím říct, že jsem s ním naprosto spokojen. Dle mého jde o jedno z nejlepších řešení na cesty, které vám pomůže směnit peníze v co nejlepším středovém kurzu, výběr z bankomatů není nijak zpoplatněn a pokud se vejdete do limitů, je zcela zdarma. Má tak smysl i jako záložní karta, pokud byste svoji hlavní kartu či hotovost ztratili. 

 

Hlavní výhody Revolutu

  • Pořízení je zcela zdarma
  • Vedení účtu je zdarma
  • Výběry z bankomatů a platby jsou zdarma
  • Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, získáte 300 Kč zdarma

 

Její pořízení je velmi snadné a nezabere víc, jak 10 minut. A pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, obdržíte jako odměnu za dobití 300 Kč zdarma! (jedná se o refferal link a i já obdržím 300 Kč za doporučení).

 

Co to Revolut je, jak si ho pořídit a jaký je rozdíl oproti “běžné” kartě?

Revolut je v podstatě banka, kterou spravujete pomocí své mobilní aplikace, kterou snadno stáhnete z Google Play, nebo App Storu. Po zaregistrování vám domů poštou přijde zdarma platební karta Mastercard, kterou můžete používat jako klasickou kartu – k platbám v obchodě, výběru z bankomatů, či platbám na internetu. Kartu si dobíjíte podobně, jako předplacené karty u mobilních operátorů. 

 

Své peníze pak můžete měnit ve středovém kurzu a v reálném čase. Limitem pro režim zdarma je výběr z bankomatů do 4500 kč (pak platíte 2%) a 120 tisíc při platbě kartou. Pro běžnou dovolenou jsou to myslím limity více jak dostačující. Pokud potřebujete limity vyšší, jsou k dispozici tarify Premium (175 Kč/měsíčně) a Metal (300 Kč/měsíčně). Jsme ale ted v Řecku na 5 týdnů (projíždíme Kyklady) a myslím, že ani za tu dobu se k limitům nepřiblížím :). 

 

Jak získat 300 Kč zdarma?

Revolut nabízí 300 Kč za doporučení přátelům. Vy obdržíte 300 Kč, ten komu kartu doporučíte, získá také 300 Kč. Stačí se zaregistrovat přes tento odkaz a poté, co vám karta přijde poštou, ji dobijete alespoň 300 Kč. Jakmile s kartou zaplatíte, obdržíte 300 Kč. Nic neriskujete, ty 3 stovky můžete kdykoliv např. z bankomatu získat zpět. 

 

Nikolka s kartou Revolut :)
Nikolka s kartou Revolut 🙂

 

 Bezpečnost Revolutu

Do aplikace se přihlašujete heslem, případně otiskem prstu. Velkou výhodou je skutečnost, že pokud vám kartu někdo ukradne a uhodne váš PIN, nemůže vybrat více, než je na ni vloženo. Zabezpečení se mi zdá vynikající a případnou blokaci mohu provézt okamžitě. U těch bank to jde samozřejmě také, ale často ne tak snadno. 

 

Za další výhodu pak považuji to, že ihned vidíte pohyby na účtu a pokud by došlo ke zneužití karty (nebo by neodpovídala částka), hned to poznáte. Opět, tohle jde nastavit i u klasických karet, ale tady si tu jednoduchost jednoduše zamilujete. 

 

Aplikace Revolut

 

Na co si dát pozor?

Převody během víkendu jsou bohužel zpoplatněny 2% a převody se vyplatí především u světových měn, tedy dolarů a Eura. U méně používaných měn může být ten kurz nevýhodnější, ale vždy to chce porovnat. V tom je další výhoda Revolutu, protože v reálném čase vidíte, kolik za své koruny dostane např. Eur. 

 

Podrobný návod, jak Revolut založit

 

1/ Po kliknutí na tento odkaz zadáte své telefonní číslo, na které vám přijde SMS s odkazem na aplikaci

 

2/ Stáhněte si aplikaci, vyplňte údaje o sobě a vyfoťte dle instrukcí doklad totožnosti. Je to opravdu snadné a nezabere to víc, jak 10 minut. 

 

3/ Dobijte si kartu minimálně 300 Kč pro získání bonusu a nechte si zaslat kartu na vaší adresu. U mě doručení trvalo zhruba týden. 

 

4/ Od této chvíle můžete kartu používat. Jakmile s ní zaplatíte nákup za 300 Kč a více, obdržíte zdarma dalších 300 Kč. Ty můžete ihned vybrat a kartu dále nepoužívat, ale myslím, že by to byla škoda.  Na cesty je to opravdu skvělý společník. 

 

Další výhody Revolutu:

1/ zabezpečení na základě polohy (kartou můžete platit jen v oblasti, kde se nachází váš telefon)

2/ posílání peněz přátelům okamžitě a zdarma

3/ investice do akcií a kryptoměn

4/ Platby a výběry v zahraničí zdarma

Nejlepší karta na cesty Revolut. Získejte ji zdarma a jako dárek dostanete 300 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *