Neapol

Začněte rok 2022 výletem do Neapole! S levnými letenkami, které zakoupíte u leteckého dopravce WizzAir, se do této metropole můžete podívat již za 518 Kč za zpáteční let. Cena je platná pro členy WizzAir Discount, ale i bez členství se nákup vyplatí. Letenky můžete zakoupit v termínu 22. 25.1.2022, ale příliš se nerozmýšlejte, jelikož místa rychle mizí. A co rozhodně navštívit v Neapoli? Rozhodně vám doporučíme centrum města, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud vás láká tajemno, doporučíme i masový hrob , dříve kostnici, Cimitero delle Fontanelle. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí, rozhodně započítejte výdaje za letištní transfery, ubytování, jídlo, MHD, nebo vstupy do památek.

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha v termínu 22.1. – 25.1.2022 rezervujte na stránkách letecké společnosti WizzAir. Alternativně můžete zakoupit letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a podpoříte chod tohoto webu.

Neapol z Prahy na prodloužené víkendy od 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!