Neapol

Co takhle nadělit si jeden povánoční dárek? Díky tomuto akčnímu tipu pořídíte zpáteční letenky z Prahy do Neapole za 858 Kč. Užít si zde můžete např. víkend v termínu 21.1. – 23.1.2022. Vybírat však můžete z celé řady dalších lednových termínů. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, veškeré zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí, rozhodně započítejte výdaje za letištní transfery, ubytování, jídlo, MHD, nebo vstupy do památek.

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha např. v termínu 21.1. – 23.1.2022 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a podpoříte chod tohoto webu.

Neapol z Prahy na víkend za 858 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!