Neapol

Se skvělou nabídkou dnes přišla letecká společnost Ryanair, díky které můžete vyrazit do italské Neapole. Zpáteční letenky z Prahy tak pořídíte za cenu 398 Kč. Letenky jsou dostupné ve víkendovém termínu 21.1. -23.1. 2022 (pátek – neděle), a tak vám v práci bude stačit pouze jeden den dovolené. Užijte si výhledy na Neapolský záliv s majestátním Vesuvem v pozadí, navštivte Pompeje či nedaleké Herculaneum nebo se jen tak toulejte v ulicích tohoto města. Neapol je taktéž výborným výchozím bodem pro návštěvy Amalfitánského pobřeží. Před cestou můžete nahlédnout do našeho online průvodce Itálií. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek. 

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha, ve víkendovém termínu 21.1. – 23.1. 2022, rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair.

Neapol z Prahy na víkend za 398Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *