Neapol

Přemýšlíte, kam si před Vánoci zaletět na výlet? Díky akčním letenkám společnosti Wizz Air si můžete dopřát prodloužený víkend v italské Neapoli! Zpáteční letenky z Prahy za 518 Kč jsou dostupné například v termínu 18.12. (sobota) – 21.12. (úterý) 2021. Před cestou se určitě inspirujte v našem podrobném průvodci Itálií. Pokud byste rádi Neapol navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete využít organizovaných zájezdů cestovních kanceláří. Najdete je na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Neapoli cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Neapoli můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky na trase Praha –Neapol – Praha, například v termínu 18.12. – 21.12. 2021  pořídíte na stránkách nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air.

Neapol z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!