Neapol

Už to doma nemůžete vydržet a rádi byste si někam vyrazili alespoň na pár dní? Inspirujte se naším tipem na levné letenky společnosti Ryanair z Prahy do Neapole, které zakoupíte za skvělých 518 Kč. Pro náš tip jsme vybrali prodloužený víkend od 14.1. do 17.1.2022. Pokud vám ale tento termín nevyhovuje, nezoufejte. Letenky za stejnou cenu zakoupíte ještě v mnoha termínech až do konce ledna. Individuální turistika není nic pro vás? Veškeré zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí, rozhodně započítejte výdaje za letištní transfery, ubytování, jídlo, MHD, nebo vstupy do památek.

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha, např. v termínu 14.1. – 17.1.2022, rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a podpoříte chod tohoto webu.

Neapol z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!