Pro pár nejrychlejších přinášíme tip na levné letenky do Neapole. Odlet je z Prahy a za zpáteční letenky zaplatíte pouhých 856 Kč. Strávit zde můžete například víkend v termínu 26.11. – 28.11.2021, ale za ještě nižší cenu pořídíte i lety v týdnu. V Neapoli můžete nejen poznávat památky zapsané v seznamu kulturního bohatství UNESCO, ale pochutnat si i na skvělé italské kuchyni. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí, rozhodně započítejte výdaje za letištní transfery, ubytování, jídlo, MHD, nebo vstupy do památek.

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha v termínu 26.11. – 28.11.2021 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a podpoříte chod tohoto webu.

Neapol na víkend z Prahy za 856 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!