Cestopisy jsou velkou inspirací pro všechny čtenáře, protože jim blíže přiblíží vysněnou destinaci, upozorní je na zajímavá místa a varují předtím, na co si dát pozor. Bohužel jich na Levnocestování vzniklo jen několik :/. Rád bych tuto sekci více podpořil a dal příležitost k publikaci všem našim čtenářům.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Psát můžete o jakémkoliv vašem výletu, at už půjde o víkend v Paříži, nebo procestování Zakynthosu. Stejně tak je na vás délka cestopisu a nezáleží ani na tom, jak moc čtivě umíte psát. Pouze se snažte, aby byl pro ostatní čtenáře přínosem.

 

Rovněž je na vás, kolik a jak často cestopisy budete psát. Klidně pište jeden denně, nebo 3x za rok. Je to zcela na vás a tom, jak vás to bude bavit.

 

Odměna je 100Kč za cestopis. Vím, že to není moc a ani nečekám, že by to někdo dělal čistě kvůli tomu. Spíš je to příležitost pro lidi, které psaní baví, jsou rádi, že někomu pomohou a tohle je takové poděkování za jejich práci. Vždy stačí jen poslat číslo účtu a já vám na něj pošlu platbu za články.

 

V případě zájmu, se zaregistrujte zde a na email levnocestovani@email.cz mi napište jméno, pod kterým jste zaregistrovaní. Přidělím vám roli redaktora a můžete začít psát. Nemusíte mít z ničeho obavy, před zveřejněním články kontroluji a tak nemůžete nic pokazit, nebo “rozbít”, i když WordPressu nerozumíte.

 

Vždy prosím vkládejte články originální, vámi sepsané. A pokud použijete fotografie, tak svoje vlastní.

 

Baví vás psát? Pište pro Levnocestování cestopisy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!