Vaším dávným snem je safari? Pak si nenechte ujít akční letenky společnosti Qatar Airways, díky nimž se podíváte do africké Keni. Zpáteční letenky zakoupíte za 11 290 Kč, v ceně jsou zahrnuté všechny poplatky a příruční i odbavená zavazadla. Odlétat budete přímo z Prahy, čeká vás rychlý let s jedním přestupem. Vybírat můžete z mnoha termínů od ledna do dubna 2021. Až budete v Nairobi, určitě navštivte národní park nacházející se jen pár kilometrů od centra města. Další rady najdete v průvodci po Nairobi. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní lety jsou aktuálně pozastaveny do 1. srpna. V případě příznivé situace se poté očekává postupné uvolňování restrikcí.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před cestou nezapomeňte na vyřízení cestovního pojištění, přehledné online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. K ceně letenek i přesto připočítejte další náklady, jaké budete mít. Myslete na ubytování, stravování, dopravu na místě a vstupy do safari či na další atrakce. Pro vstup do Keni je nutné mít vyřízené turistické vízum, které si můžete online zařídit zde (poplatek je 50 dolarů). Dovolená v Keni může být drahá i levná. Pokud chcete ušetřit, stravujte se jako místní a spoléhejte na hromadnou dopravu.

 

K ubytování můžete využít služeb AirBnb, s využitím této naší slevy na váš první pobyt rezervovaný přes tento web se můžete dostat na příznivou částku. Alternativou je pak portál Agoda. Vzhledem k aktuální situaci je nejlepší volbou ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase PrahaNairobi (Keňa)Praha můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Keňa Qatar Airways
Letenky do Nairobi z Prahy, leden až duben 2021

 

Nairobi z Prahy za 11 290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!