Vyhlížíte tip na výhodné letenky do Itálie ? V tom případě si nenechte ujít letenky do Milána, kam máte možnost se podívat během březnového víkendu z Prahy. Letenky si můžete nakombinovat tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Za podobnou cenu si vyberete, zda poletíte v pátek odpoledne či v sobotu. Zpáteční letenky pořídíte na stránkách leteckého dopravce Easyjet za cenu okolo sedmi stovek. Při plánování určitě nahlédněte do našeho online průvodce Milánem, kde najdete tipy pro vaši návštěvu. Pokud preferujete cestování s cestovní kanceláří, zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: V současné době se do Itálie může cestovat bez omezení, jako před pandemií. Před odletem se ale rozhodně nezapomeňte informovat o aktualitách na portálu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Milán – Praha pořídíte na stránkách letecké společnosti Easyjet >> 

 

Na víkend do Milána z Prahy za 713 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!