Mykonos patří mezi nejhezčí řecké ostrovy. Obvykle je proslulý pulzujícím nočním životem, nabízí ale také množství nádherných pláží a zajímavostí, které jsou ideálním cílem výletů. Tento rok se dá předpokládat, že na ostrov nebude směřovat tak velký počet turistů, pokud tedy máte rádi komornější atmosféru, máte jedinečnou šanci. Zpáteční letenky s odletem z Vídně na námi vybraný červnový termín zakoupíte za 690 Kč. Za lehce vyšší cenu se pak aktuálně dají dohledat i další termíny. Informace o destinaci naleznete v průvodci po Mykonosu ZDARMA.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Řecka aktuálně musíte podstoupit PCR test NEBO se po příletu prokázat dokončeným očkováním NEBO předložit potvrzení o prodělání onemocnění covid-19 před 2 až 9 měsíci. Nezapomeňte také vyplnit tento online formulář. Dál sledujte případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>. 

 

Při cestách po EU si případně vystačíte s modrou kartičkou pojištěnce, doporučujeme ale neriskovat a vždy si raději sjednat cestovní pojištění. Na online srovnání všech dostupných možností se proto podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte autobusy společností Regiojet či Flixbus. Autobusy dříve zajížděly až na letiště, situace kvůli pandemii může být jiná, i z centra Vídně se ale na letiště dostanete rychle, pohodlně a za dobrou cenu.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte alespoň zhruba odhadnout celkovou cenu dovolené. Mykonos se řadí mezi dražší řecké ostrovy, dá se ale najít i cenově dostupné ubytování a restaurace. Pokud z ostrova chcete poznat každý kout, auto si rezervujte již předem přes Rentalcars.

 

Ubytování vybírejte na Bookingu. Alternativně se registrujte na Airbnb přes tento odkaz a využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes tento web.

 

 

Letenky na trase VídeňMykonosVídeň v termínu 21. až 24. června můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je rovněž možné zakoupit na stránkách českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale nákup bude v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Ryanair na Mykonos řecko
Letenky na Mykonos z Vídně, červen 2021, Ryanair
Mykonos z Vídně za 690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!