Lákají vás řecké ostrovy? Co takhle ještě letos vyrazit na Mykonos? Ostrov pelikánů, větrných mlýnů i přístavů plných těch nejluxusnějších jachet. Najdete zde nádherné písečné pláže omývané vodami křišťálově čistého Egejského moře. Jedná se o centrum nekončící zábavy a tradiční kultury. Procházky klikatými uličkami vás přenesou do naprosto jiného světa. Zpáteční letenky s odletem z Vídně v termínu 6.10. – 13.10.2021 zakoupíte za úžasných 520 Kč. Rady a tipy na výlety naleznete v našem průvodci po Mykonosu zdarma. Pokud dáváte přednost organizovaným pobytům, nabídky cestovních kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Mykonos procestovat, nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Vídeň– Mykonos– Vídeň v termínu 6. – 13. října můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Mykonos z Vídně za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!