Sníte o dovolené na řeckém ostrově Mykonos? Díky nabídce letecké společnosti Ryanair se můžete vydat obdivovat jeho nádherné písečné pláže, omývané křišťálovými vodami Egejského moře, za skvělých 1350 Kč. Odlet je z dobře dostupné Vídně. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci tímto ostrovem. Pokud byste rádi tento ostrov navštívili, ale na cestování bez CK si netroufnete, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například cestu do Vídně, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Mykonos procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Vídeň–Mykonos–Vídeň v termínu 28.7. – 4.8. 2022 můžete zarezervovat na stránkách Ryanair.

Mykonos z Vídně o letních prázdninách za 1350 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *