Mykonos proslul jako ostrov večírků, na kterých můžete potkat i hollywoodskou smetánku. Běžně proto patří mezi nejdražší řecké ostrovy, tento rok se ale ubytování dá sehnat za mnohem dostupnější cenu. Zpáteční letenky s odletem z Vídně na srpnový termín aktuálně zakoupíte za 1 290 Kč. Podrobného průvodce po ostrově Mykonos pak naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko od 1. července otevírá i ostrovní letiště, po příletu není nutné předkládat žádný test ani podstupovat karanténu. Nutné je ale vyplnit tento formulář: https://travel.gov.gr/#/. Návrat do ČR je pak také zcela bezproblémový.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po Evropě doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění, přehledné online srovnání naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně. Tam se snadno dopravíte se společnostmi Regiojet a Flixbus. Oba dopravci nabízejí spoje, které vás bez nutnosti přestupu zavezou přímo na letiště.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, započtěte cesty z/na letiště, náklady na jídlo i případné zapůjčení automobilu.

 

Všechny hotely na daný termín naleznete zde. Další možností je využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Vídeň–Mykonos–Vídeň na termín 5. až 19. srpna rezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně letenky můžete zakoupit přes českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, na druhou stranu získáte zákaznickou podporu v českém jazyce a přispějete i na provoz tohoto webu.

 

letenky Mykonos Ryanair
Levné letenky na Mykonos z Vídně, srpen
Mykonos z Vídně o letních prázdninách za 1290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!