Pokud už nyní plánujete, kam se podívat v letních měsících, mohl by vám padnout do oka právě řecký Mykonos! Tento ostrov nabízí krásné písečné pláže, přírodu a bývá mu přezdíváno „ostrov větrných mlýnů“. Díky akčním letenkám z Vídně se společností Wizz Air se na Mykonos můžete podívat za cenu od 890 Kč za zpáteční letenku. Za tuto cenu například pořídíte letenky v termínu 23.7. – 26.7.2022. Cena je platná pouze pro členy slevového klubu Wizz Discount club, nečlenové si budou muset za letenky připlatit.Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci tímto ostrovem. Pokud byste rádi tento ostrov navštívili, ale na cestování bez CK si netroufnete, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně při cestách do Řecka platí tyto podmínky: Všichni cestující (včetně očkovaných) musí na hranicích předložit negativní výsledek PCR nebo antigenního testu a vyplnit příjezdový formulář.  Letenky jsou ale až na léto 2022, a tak se může situace změnit. Podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například cestu do Vídně, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Mykonos procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky na trase Vídeň–Mykonos–Vídeň v termínu 23.7. – 26.7. 2022 můžete zarezervovat na stránkách Wizz Air. Letenky je rovněž možné zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale získáte podporu v češtině. 

Mykonos z Vídně o letních prázdninách od 890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!