Letecká společnost Laudamotion poněkud překvapivě zlevnila letenky z Vídně na Mykonos o letních prázdninách na skvělých 59.9 €, tedy zhruba 1540 Kč. K dispozici je více termínů a cena je konečná, za letenky tam i zpět. Průvodce po ostrově Mykonos naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mykonos přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty z/na letiště, náklady na jídlo, případné půjčení automobilu a především ubytování, které je na Mykonosu zvlášť v období prázdnin dražší. 

 

Na názorné datum naleznete všechny hotely zde.  Využít také můžete naší slevu na první ubytování dražší 1900Kč a ubytujte se přes Airbnb.

 

 

Letenky na trase Vídeň – Mykonos – Vídeň zarezervujte přímo na stránkách Ryanair.com na datum například 24. – 31. července. Alternativně můžete letenky koupit u českého dopravce, cena je trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Mykonos z Vídně o letních prázdninách za 1540 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!