Tyto stránky slouží k upozornování na výhodné cestovatelské tipy, at už přes individuální turistiku, cestovní kanceláře, nebo slevové weby. Protože se osobně domnívám, že dlouhodobá cesta k úspěchu vede pouze přes spokojenost našich čtenářů a jejich doporučování, sepsal jsem tento kodex, který by měl vysvětlit některé náležitosti tak, aby nedocházelo k nepochopení.

 

Chtěl/a jsem využít váš tip, ale už to nešlo, případně šlo, ale za vyšší cenu.

Tipy které dáváme jsou často velice výhodné a platí v okamžik sepsání. Někdy jsou dokonce tak rychle pryč, že musím článek před zveřejněním smazat. Jejich vyprodání nemůžeme nijak ovlivnit a dobu do vyprodání garantovat. Rovněž je běžné, že se cena letenek s ubývajícími místy v letadle zvyšuje. Proto doporučujeme v případě zájmu nakoupit akci co nejdříve, respektive alespon tu část, co je nejvýhodnější. Hotel obvykle můžete řešit i později, nebo na místě.

 

Cena u individuálních dovolených nezahrnuje vše

U individuálních dovolených vždy už v nadpisu udávám, že se jedná o cenu za letenku + pobyt. Samozřejmě to nejsou veškeré náklady, které na dovolené necháte, ty ani nejdou určit. Někdo jede z Ostravy, jiný z Prahy. Někdo má příruční zavazadlo, jiný odbavený kufr. Někdo chce jíst v restauracích, jiný si jídlo kupuje v supermarketech atd. Proto ceny odráží pouze letenku a pobyt.

Individuální dovolené vyžadují osobní zapojení a plánování, nejde o organizování cestovkou. Vždy berte v potaz nečekané náklady, které vás mohou zastihnout a nejezděte bez finanční rezervy.

 

Našel/la jsem pobyt, nebo letenku někde levněji.

Vždy volím pouze osvědčené prodejce, s kterými mám osobní zkušenost. Domnívám se, že je to lepší varianta a nikdy nebudu doporučovat něco, čemu sám nevěřím. Jinak je to samozřejmě na každém, kde si co zakoupí.

 

Našel jsem na vašich stránkách chybu.

Nejsme dokonalý a stát se to může. Velice uvítám když na to v komentáři pod článkem upozorníte a já článek upravím. I když je cestování mým koníčkem a téměř každý měsíc někam jezdím, pořád se mám co učit a je spousta destinací, s kterými nemám reálné zkušenosti. Proto konstruktivní doplnění a opravu vítám. Pouze si prosím uvědomte, že tento magazín funguje pro masy lidí, často takových, kteří s cestováním teprve začínají. Proto se snažím vždy o nejjednodušší vysvětlení a cestu, i když by to bylo třeba s více přestupy levnější.

 

Vaše emaily mě obtěžují

To nás velmi mrzí. Bohužel jsme se museli rozhodnout, zda budeme posílat každý zveřejněný příspěvek, nebo jenom některé. V obou případech by část čtenářů byla nespokojená. Pokud vás obtěžují příliš, u každého emailu máte odkaz pro odhlášení. Rozhodně vás nechceme nijak spamovat.

 

Proč na stránkách není telefon?

Levnocestování dělají všichni lidé, co na něm pracují ve volném čase, při klasické práci a náklady jsou v současnosti mnohem vyšší, než příjmy z něj. Pokud cokoliv potřebujete, můžete mě kontaktovat na levnocestovani@email.cz a až se k emailu dostanu, rád vám pomohu. Podpora na telefonu je ale nereálná.

 

Proč jsou nabídky tak levné? Není to podvod?

Nabídky jsou tak levné proto, protože se snažíme vybírat to nejlepší :). Podvodu se bát nemusíte už z toho důvodu, že nám žádné peníze nikdy neposíláte. Last minute vždy platíte Inviii či Dovolené, individuální turistiku si zajištujete sami – tedy si kupujete letenky přes leteckou solečnost a hotel např. přes Booking. Zda nabídek využijete nebo ne, je čistě na vás, jsme magazín a ne cestovka :).

 

Obtěžuje mě reklama

Reklama na stránkách je bohužel nezbytností, z něčeho se provoz webu platit musí. I kdybych neměl počítat práci těch, co web tvoří, jsou tu náklady na server, emailing, velice drahé jsou obrázky z fotobanky atd. Snažíme se ji ale dělat neagresivně a inzerenty budeme pečlivě vybírat.

 

Doufám, že jsem vše srozumitelně vysvětlil. Pokud by bylo cokoliv nejasného, klidně se zeptejte v komentářích a já kodex doplním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *