Co si v dnešní době můžete koupit za stovku? Veggie Burger u Mekáče, jedno vydání magazínu Forbes, nebo například zpáteční letenky do Milána! Ne, nejedná se o chybu, letecký dopravce WizzAir uvolnil lety z Vídně na letiště Malpensa za fantastických 100 Kč. Vyrazit můžete v termínu 11.1. – 13.1.2022, ale i později v lednu pořídíte letenky za stejnou nebo o malinko vyšší cenu. S nákupem radíme dlouho neotálet, za tuto cenu budou místa velmi rychle pryč. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci Milánem. Pokud byste rádi Miláno navštívili, ale cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky Vídeň – Milán – Vídeň například v termínu 11.1. -13.1. 2022 rezervujte na stránkách nízkonákladového leteckého dopravce WizzAir. Alternativně můžete letenky zarezervovat skrze ověřeného českého prodejce. Zde bude sice cena vyšší o jejich provizi, ale vy získáte podporu v češtině.

Milán z Vídně za 100 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *