Stále nemáte naplánován žádný zahraniční výlet na jaro? Se skvělou nabídkou přišla nízkonákladová společnost Wizz Air, u které aktuálně zakoupíte zpáteční letenky do italského Milána za 280 Kč. Tato super cena je dostupná pro všechny, tedy i pro nečleny slevového klubu. Zpáteční letenky z Prahy tak můžete pořídit v několika dubnových termínech, například 4.4. – 7.4. 2022. V tomto oblíbeném italském městě se určitě nudit nebudete. Ochutnejte výbornou italskou pizzu, prozkoumejte střechu krásné katedrály Duomo, zajděte na nákupy nebo se jen tak toulejte městem. Inspiraci pro váš itinerář najdete v našem online průvodci Milánem. Pokud vás Itálie láká, ale raději dáváte přednost organizovaným cestám, přehled všech zájezdů najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU:  Od 1.2.2022 je pro cesty do Itálie vyžadován certifikát EU o ukončeném očkování, prodělání nemoci nebo o negativním testu (PCR 72 hodin, antigenní 48 hodin). Očkovaní cestovatelé se prokazovat negativním testem nemusí. Před vstupem do Itálie je nutné vyplnit příjezdový formulář. Více informací o platnostech certifikátu najdete na stránkách ministerstva

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky Praha – Milán – Praha, například v termínu 4.4. – 7.4. 2022, rezervujte na stránkách letecké společnosti Wizz Air.

Milán z Prahy za 280 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!