Rádi cestujete na vlastní pěst a přemýšlíte o návštěvě Milána? Díky nabídce letecké společnosti WizzAir můžete sehnat zpáteční letenky na trase Praha – Milán od skvělých 480 Kč. Vybírat můžete z celé řady termínů, včetně termínů o letních prázdninách. Cena je platná pro členy WizzAir Discount Clubu, ostatní si budou muset něco málo připlatit. Při plánování určitě nahlédněte do našeho online průvodce Milánem, kde najdete tipy pro vaši návštěvu. Pokud preferujete cestování s cestovní kanceláří, zájezdy si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: V současné době se do Itálie může cestovat bez omezení, jako před pandemií. Před odletem se ale rozhodně nezapomeňte informovat o aktualitách na portálu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Milán – Praha pořídíte na stránkách letecké společnosti WizzAir >> 

Milán z Prahy v mnoha termínech i o letních prázdninách od 480 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!