Pokud vás spíše než exotická Dubaj lákají krásy Evropy, podnikněte cestu do Milána. Zpáteční letenky přes celé letní prázdniny pořídíte již za 798 Kč. My jsme zvolili termín od 4. do 7. července, tedy přes státní svátky. K dispozici jich je ale mnohem víc. Připravený je pro vás online průvodce Milánem. Navštívit však nemusí „pouze“ Milán, ale například také kouzelné Bergamo. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Do Itálie je aktuálně povolen vstup s negativním PCR nebo antigenním testem ne starším než 48 hodin. Myslete ale na to, že situace ohledně Covid-19 se může změnit, sledujte proto aktuální info.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, rady najdete v tomto podrobném článku >>.

 

I když se jedná o cestu p EU, cestovní pojištění vždy raději doporučujeme vyřídit, s ohledem na pandemii o to důrazněji. Srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Cena letenek je příznivá, i přesto před jejich nákupem nezapomeňte na kalkulaci celé dovolené. Započítejte transfer z/na letiště v Itálii, ubytování i stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Milán Bergamo. To neleží přímo u Milána (transfer cca 1 hodina), ale u města Bergamo (transfer cca 20 minut).

 

Všechny volné hotely naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální vybrat ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha například v termínu 4.–7. července (neděle až středa) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu.

 

milán ryanair letenky
Letenky z Prahy do Milána přes letní prázdniny včetně termínu přes státní svátky
Milán z Prahy přes celé letní prázdniny za 798 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!