Chtěli byste příští Valentýn prožít ve velkém stylu? Vyrazte do italského Milána nebo menšího městečka Bergamo! Na místě strávíte víkend, budete tak mít čas na romantiku i prohlídku města. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte za 778 Kč. Na cestu se vydáte v pátek 14. února ráno nebo odpoledne (na výběr dva časy odletu za stejnou cenu), do ČR se budete vracet v neděli ráno. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Milána s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, není se čeho bát. Užitečné rady najdete také v tomto podrobném návodu >>.

 

Cestovní pojištění pro krátké cesty po EU sice není nutností, rozhodně s ním však nic nezkazíte. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z Prahy, i přesto před zakoupením letenek nezapomeňte na kalkulaci ceny celého valentýnského výletu. Myslete na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Milán Bergamo, ze kterého je to blíž do Bergama (autobusem cca 20 minut), do Milána je to odtud 1 hodina cesty.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes stránky Airbnb. S rezervací dlouho neotálejte, o pobyt v Miláně je přes Valentýn zájem. Zauvažujte také nad tím, jestli nezůstanete v již zmíněném Bergamu. Ubytování je tam levnější, je to blíž k letišti a podle nás má dané město i mnohem romantičtější atmosféru.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha v termínu 14.–16. února (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Itálie, Milán letenky na svátek zamilovaných
Letenky Milán na Valentýna
Milán z Prahy na víkend o svátku zamilovaných za 778 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!