Za parádních 258 Kč v lednu navštívíte také italský Milán! Termínů za danou částku je aktuálně víc, opět ale platí, že bleskurychle mizí, vybírejte rychle. My jsme zvolili pobyt od čtvrtka do neděle. Zamířit přitom nutně nemusíte do Milána, kouzelnou atmosféru nabízí také poklidnější městečko Bergamo. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Milána s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>. 

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy a za výbornou cenu. Nakupujte rychle, zároveň ale myslete na to, že nejde jen o cenu letenek. Budete mít i další náklady jako transfer z/na letiště, ubytování a stravování.

 

Pozornost věnujte tomu, že nepřiletíte přímo do Milána, ale na letiště pojmenované Milán Bergamo. Z něj je to blíž do Bergama (autobusem cca 20 minut), do Milána je to 1 hodina cesty.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Pokud chcete ušetřit, levněji než v Miláně se obvykle ubytujete v již zmíněném Bergamu.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha v termínu 23.–25. ledna rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Milán z Prahy na prodloužený víkend za 258 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!