Rádi cestujete na vlastní pěst a láká vás italský Milán? Využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zamiřte v srpnu do Itálie. Letenky Praha – Milán – Praha můžete aktuálně pořídit za cenu 798 Kč, a to v prázdninovém termínu 23.8. – 28. 2022. Milán potěší všechny milovníky nakupování, gastronomie i historie. Pokud naopak preferujete pobyt v přírodě, můžete navštívit nedaleké jezero Lago di Como. Při plánování určitě nahlédněte do našeho online průvodce Milánem, kde najdete tipy pro vaši návštěvu. Pokud preferujete cestování s cestovní kanceláří, zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.6. 2022 Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Milán – Praha v termínu 23.8. – 28.8. 2022 můžete rezervovat zde >>

Milán z Prahy i o letních prázdninách za 798 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!