Díky našemu dnešnímu tipu se můžete vydat vstříc novým zážitkům do italské Lombardie! V systému nízkonákladové letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky do Milána. Za zpáteční letenky z Prahy zaplatíte krásných 399 Kč. My jsme například zvolili termín 27.1. – 30.1. 2022 (prodloužený víkend), ale v nabídce najdete i lety vhodné pro jednodenní výlet. Zastavte se u dominanty města – katedrály Duomo, navštivte nákupní pasáž Vittorio Emanuele II. nebo se jen tak toulejte milánskými ulicemi. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci Milánem. Pokud byste rádi Miláno navštívili, ale cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky Praha – Milán – Praha například v termínu 27.1. -30.1. 2022 rezervujte na stránkách nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Alternativně můžete letenky zarezervovat skrze ověřeného českého prodejce. 

Milán z Prahy i na víkendy nebo jednodenní výlety za 399 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!