Zahajte svůj cestovatelský rok návštěvou Itálie! V rezervačním systému nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair se objevily akční letenky na trase Praha – Milán a zpět za pouhých 738 Kč. My jsme vybrali prodloužený víkend v termínu 28.1. – 30.1. 2023 , ale k dispozici je ještě několik dalších letů za stejnou cenu. Při plánování určitě nahlédněte do našeho online průvodce Milánem, kde najdete tipy pro vaši návštěvu. Pokud preferujete cestování s cestovní kanceláří, zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: V současné době se do Itálie může cestovat bez omezení, jako před pandemií. Před odletem se ale rozhodně nezapomeňte informovat o aktualitách na portálu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme propočítat si veškeré náklady spojené s cestou a sjednat cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Milán – Praha v termínu 28.1. – 30.1. 2023 můžete rezervovat na stránkách leteckého dopravce Ryanair >>

Milán z Prahy i na prodloužené víkendy za 738 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!