Tímto tipem uděláme radost všem milovníkům Lombardie! Právě teď jsou u leteckého dopravce Ryanair ke koupi levné letenky do Milána. Odlet je z Bratislavy a za zpáteční cestu zaplatíte pouhých 250 Kč. My jsme vybrali pobyt na tři dny v termínu 15.11. – 17.11.2021, ale k dispozici je i pár dalších letů koncem listopadu, nebo začátkem prosince za stejnou cenu. Během vaší návštěvy doporučujeme nejen posezení u výtečné italské kávy, ale i návštěvu ikonických monumentů, které Milánu dodávají nezaměnitelnou tvář. Zmínit můžeme například dominantu města, katedrálu Duomo, nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuelle II, nebo divadlo La Scala. Před cestou rozhodně nezapomeňte prostudovat našeho online průvodce Milánem, kde naleznete praktické rady na cestu a tipy na zajímavá místa. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Odlet a přílet je z dobře dostupné Bratislavy, do kalkulace vaší dovolené tak nezapomeňte připočítat i náklady na dopravu.

Ubytování v Miláně můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky Bratislava – Milan – Bratislava v termínu 15.11. – 17.11.2021 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale získáte podporu v českém jazyce a podpoříte chod tohoto webu.

Milán z Bratislavy za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *